mehryazdan-mhmconsultant2-mhm.jpg

ببخشید شما یا همان قسمت درباره من قسمتی است که شما و بنده برای ایجاد یک ارتباط تجاری و کاری مناسب و دوستانه به آن نیاز داریم. شما در این قسمت می‌توانید اطلاعاتی را در مورد فضای کلی زندگی و دانشی بنده کسب نموده و بنده نیز می‌توانم شمارا با انواع خدماتی که می‌توانم برای سازمان و کسب‌وکار شما انجام نمایم آشنا نمایم.
برای من بیشترین اهمیت را این موضوع دارد که مابین این‌همه سازمان و کسب‌وکار بنده افتخار آن را داشته‌ام که با شما آشنا شوم و بتوانم در راستای رسیدن سازمان و کسب‌وکار شما به اهداف متعالی خویش‌یاری‌تان رسانم و شاید این وجه تمایز ساده چیزی ست که در این سال‌ها به بنده کمک نموده است که بتوانم به‌درستی نام و برند کاری خویش را در میان این‌همه نام و برند نام‌آشنای دیگر و صدالبته رقبای محترم دیگر ، اعتبار بخشم.
برای اینکه بتوانیم کاری کنیم که این آشنایی موجب ایجاد روابط بلند مدتری گردد و اطلاعات به‌صورت دسته‌بندی برای شما محیا باشد در دو قسمت به معرفی خویش می‌پردازم که قسمت اول اطلاعات اولیه شامل نام، میزان تحصیلات و تجارب کاری و مدارج علمی و تحقیقاتی می‌باشد و قسمت دوم  خدمات و فعالیت‌هایی ست که بنده می‌توانم در یاری‌رساندن به سازمان شما انجام نمایم.
قسمت اول : معرفی‌نامه اولیه
بنده محمدحسین مهریزدان هستم که به مدت 13 سال سابقه اجرایی و همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های متعدد در اجرای فرایندهای گوناگون که بخش اعظم آن‌ها در مدیریت تولید و برنامه‌ریزی و  بازاریابی و فروش بوده است را به همراه خویش دارم.
 و در این مدت به یاری خداوند نتایج بسیار خوب و بزرگ علمی و عملیاتی را به دست آورده‌ام. و این عامل بزرگی شد برای اینکه تصمیمی مهمی در زندگی شخصی و کاری خویش بگیرم و برای اینکه بتوانم دانش علمی و تجارب کاری خویش را برای ارتقاء سطح علمی و عملیاتی سازمان‌ها و شرکت‌ها و دیگر افراد نیازمند به این موضوع به اشتراک بگذارم. در راهی نوین و جدید قدم بگذارم و کسب‌وکار جدید خویش را برای تعالی‌بخشیدن سیستم آموزشی و یادگیری و انتقال دانش و مهارت و کسب و مهارت‌های جدید پایه‌ریزی نمایم. طراحی و پایه‌ریزی این کار و کسب اطلاعات برای نقاط مثبت و منفی و چالش‌های پیشرو در حدود 2 سال زمان برد تا توانستم در اواسط سال 94 با برند و نشان تجاری M.H.M پا در عرصه این فضای کسب‌وکار بگذارم.مسیری که موجب به اتفاق‌ها و نتایج بسیار اعجاب‌انگیزی ازجمله موارد زیر گردید:


1-طراحی مدل بهره‌وری منابع استراتژیک سازمان‌ها با نگاهی دقیق به قدرت رهبری اثرگذار در وفادار سازی کارمندان و ذینفعان و سایر شرکای تجاری در سرتاسر زنجیره تعاملی سازمان و ایجاد یک سازمان خلاق و فرصت ساز به نام TCCRM

درباره من

2- آموزش بیش از 4000 هزار نفر ساعت در طراحی مدل‌های کسب‌وکار، اجرای فضای اجرایی بوم کسب‌وکار و آینده‌پژوهی کسب‌وکارهای ایران، طراحی مدل‌های مهندسی فروش، بازاریابی پیشرفته و مقدماتی، طراحی برند، ارتقای برند شخصی و یا PERSONAL BRANDING

برند سازی شخصی
3-طراحی و اجرای بیش از 15 کمپین بازاریابی و تبلیغاتی مؤثر و کارا با برندها و نشان‌های تجاری مختلف


4- اجرای طرح مهندسی بازار و تحقیقات بازار برای بیش از 10 برند


5-نگارش بیش از 60 عنوان مقاله علمی و انتقال دانش در حوزه‌های بهبود فرایندهای سازمانی، کسب‌وکار، بازاریابی و فروش ، موفقیت‌های فردی در ارتقاء برند سازی شخصی و بوم کسب‌وکار و ..... در مجله‌های معتبر ازجمله، تدبیر، مارکتینگ ایدیا، موفقیت و ......


6-نگارش و تألیف چندین جلد کتاب و ترجمه دو کتاب پرفروش بازاریابی و برندینگ

کتاب برای موفقیت ماهی را به ماهی تابه نه به مغز بچسبانید

پرفروش ترین کتاب بازاریابی و فروش-برنامه کاری بازاریابی
خدماتی که من به‌صورت کلی می‌توانم به شما و سازمان شما ارائه نمایم و درراه دست‌یابی شما و نام و نشان تجاری سازمانتان یاری‌تان رسانم خلاصه می‌شود در تعیین و رسم اهداف والای سازمانی و طراحی مکانیسم اجرایی آن(خلق چشم انداز و تبدیل آن به رسالت سازمانی). سطح شناسایی شما از بازار هدفتان، بخش‌بندی مناسب آن بازار و روش‌های دست‌یابی مناسب به اهداف.بررسی سطح شناخت بازار هدف از نام و نشان تجاری شما و ارائه روش‌های نوین تحقیقات بازار.حفظ و ارتقای جایگاه برند و نام و نشان تجاری شما. و درنتیجه طراحی برنامه استراتژیک بازاریابی و کمپین‌های عالی هدف‌گذاری شده بازاریابی و تبلیغات در جهت ایجاد مخاطب در بازار هدف و نفوذ در ذهن و قلب مشتری.تدوین و اجرای برنامه‌های آموزشی مشخص و خاص با توجه به عارضه‌های سازمانی شما و مخصوص سازمان شما و ارائه بهترین کیفیت آموزشی برای وفادار سازی مجموعه و کارکنان سازمان شما به نام و نشان تجاری شما و درنتیجه آن برنامه جامع وفادار سازی مشتریان که در مفهوم کلی این همان برنامه عملیاتی و اجرایی TCCRM است.

درباره من

که نتیجه آن چیزی به‌جز ایجاد یک سازمان پویا و دارای فرهنگ یاری‌رسان سازمانی برای خلق و به دست آوردن فرصت‌های نهفته و علنی بازار نیست. که موجب به دست آوردن منابع و منافع مالی بیشتر برای سازمان و پویایی و جوان ماندن سازمان برای دست‌یابی به موقعیت‌های برتر در بین رقبای موجود و آینده خواهد شد.

درباره من

من همیشه در حال یادگیری هستم و همیشه به دنبال ایجاد روش‌های خلاقانه و نوینی هستم که بتوانم این دانش و تجربه را به شما منتقل سازم بر همین اساس هدفی و رسالتی را در کسب‌وکار خویش بیان کرده‌ام که بر اساس آن بزرگ‌ترین رسالت من افزایش توان رقابتی سازمان  و سطح دانش علمی و عملیاتی آن است . از همان ابتدا رسالت خود را بر این مهم برنامه‌ریزی کرده‌ام که به مشتریان خویش خدماتی ارائه دهم که فقط موجب نگردد آن‌ها برای بقای خویش بجنگند بلکه برای تداوم آرمان‌هایشان و برای برتری جستن در بازار هدفشان تلاش نمایند. بر همین اساس در طی این سال‌ها ، توانسته‌ام اعتباری پایدار بر پایه اطمینان،خلاقیت و صداقت را که از ارکان حیاتی و لازم در ایجاد و حفظ اعتماد است کسب نمایم.